Jacek Rozenek

 

Niesamowita postać na polskim rynku szkoleniowym, określany mianem trenera nowej generacji. Osobisty trener i coach najtęższych głów biznesu. Specjalista z dziedziny przywództwa, rozwoju osobistego i prezentacji. Instruktor II st. Wschodnich Sztuk Walki.

Prowadzi szkolenia i coaching z zakresu przywództwa, technik komunikacyjnych, rozwoju osobistego i zaawansowanych technik zarządzania wrażeniem w relacjach biznesowych.

Coach najwyższej kadry menedżerskiej takich firm jak Deutsche Bank, BPH, Narodowy Bank Polski, Pekao S.A., Ernst & Young, PricewaterhouseCoopers, Panasonic, AXA… Wykładał w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Stworzył program szkolenia i coachingu dla kadry menedżerskiej wielu firm. W swojej karierze przeszedł wszystkie szczeble zarządzania – od specjalisty do dyrektora generalnego. Specjalizuje się w projektowaniu procesów biznesowych podnoszących efektywność organizacji. Reżyser dubbingu, współpracował z 20Th’ Century Fox w Los Angeles i Lucas Film w San Francisco, aktor teatralny – T. Współczesny i T. Prezentacje, telewizyjny – „Samo Życie”, „Złotopolscy”, „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Pensjonat pod Różą”… i filmowy „Rozdroże café”, „Chopin pragnienie miłości”, „Popiełuszko”, „Generał Nil”.

Co Umiem:

Potrafię występować przed małym i dużym audytorium, (nawet kilka tysięcy osób) i realizować założone cele, umiem przekazywać bogate doświadczenia w tej dziedzinie na sali szkoleniowej, mam umiejętność dostrzegania i analizy istotnych elementów prezentacji i prezentera, decydujących o skuteczności, niezależnie od branży i specyfiki Klienta, potrafię dostrzec talent u osób, z którymi pracuję i wzbudzić w nich pragnienie rozwoju i satysfakcję z osiąganych rezultatów.

Wykształcenie:

Podyplomowe studia „Rozwój i szkolenia pracowników” WSPiZ im. L. Koźmińskiego, Studium Pedagogiczne, Akademia Teatralna im. Al. Zelwerowicza w Warszawie, Certyfikowany trener DISC

Realizacja Grupa KTmedia